Poznaj IKC Studio

Tworzymy dostosowane do Twoich potrzeb gry edukacyjne dla dzieci i aplikacje dla Twojej organizacji!

Ponad piętnaście lat doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu wyposażenia zabawowego dla dzieci, których autorem jest Grupa Instore Kids Corners zostało zebrane w IKCstudio. Całe to doświadczenie, w połączeniu z grupą młodych, kreatywnych i świeżo myślących twórców, jest wykorzystywane do tworzenia unikatowych aplikacji gier dla dzieci.

Uważamy, że dzieci powinny być dziećmi, tak długo jak to możliwe. IKCstudio jest ważnym krokiem na drodze do realizacji tego, poprzez rozwój gier, które nie są tylko zabawne, wesołe i kolorowe, ale również edukacje, kreatywne i bez żadnych negatywnych treści.

Miliardy ludzi, na 6 kontynentach, może grać IKCstudio apps. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zebraliśmy możemy również udoskonalać nasze produkty InStore. W ten sposób, wierni naszej filozofii: "Prawdziwa wartość jest tworzona, gdy jest miejsce dla każdego".

IKCstudio oferuje także w pełni dostosowane gry dla terminali PLAYTOUCH jak również aplikacje do pobrania! Możemy rozwijać w pełni dostosowane, spersonalizowane aplikacje dla danej organizacji.

Gra Train daje wiele możliwości i możemy ją w pełni dostosować do Ciebie i Twojej organizacji. Spersonalizowane oprogramowanie podkreśli wartość Twojej firmy, marki, produktów i oczywiście będzie czymś wyjątkowym co przygotowałeś specjalnie dla swoich najmłodszych gości/klientów. Jesteś ciekawy co możemy zrobić dla Ciebie? Proszę skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub pobierz jedną z naszych gier! Play store & Apple App store


Play store IKC Studio Apple game train