opieka nad dzieckiem

KONCEPCJA ZABAWY DZIECKO POD OPIEKĄ

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowałeś się wspólnie z Instore Kids Corners zastanowić się jak wprowadzić rozwiązania przyjazne dzieciom do Twojej organizacji. Bycie przyjaznym dzieciom przyczynia się do zmiany postrzegania Twojej firmy oraz poprawy otoczenia: dla dzieci, dla ich rodziców, a także dla Ciebie jako tymczasowego opiekuna dla dzieci pozostawionych w Twoich rękach.

Firmy z całego świata dały nam możliwość podniesienia wartości swoich usług i zwiększenia satysfakcji klientów. Z naszą koncepcją zabawy dzieci mają okazję bawić się i relaksować.

Tworzymy rozwiązania zabawowe zajmujące od 1m2 ale także, w celu i dla potrzeb optymalizacji obsługi naszych klientów, świadczymy kompleksowe usługi.

Bezpieczeństwo jest kluczowym czynnikiem jaki bierzemy pod uwagę przy projektowaniu, rozwijaniu i wdrażaniu do produkcji naszych rozwiązań zabawowych. Nasze wyposażenie zabawowe nie zawiera luźnych części, jest łatwe w utrzymaniu czystości i wymaga minimalnej konserwacji, więc dzieci mogą bawić się beztrosko. Produkty Instore Kids Corners są bezpieczne, posiadają certyfikaty TUV i są zaprojektowane, aby cieszyć przez lata!